Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica o serialu „Ranczo”. A jednak!

Tajemnica serialu Ranczo wyszła na jaw, czy wkrótce na antenie TVP zobaczymy nowe odcinki prosto z ukochanych przez Polaków Wilkowyj?

Czytaj też: Szumowski przekazał fatalne wieści. To się wydarzyło nagle

Ostatni nowy odcinek kultowego już dzisiaj serialu Ranczo został emitowany na antenie TVP 27 listopada 2016 roku. Od tamtej pory możemy liczyć tylko na powtórki, wcześniej nakręconych odcinków. Jednak jak podają media, Telewizja publiczna szykuje dla fanów serialu coś specjalnego.

Jak głosi plotka istnieje możliwość, że widzowie ponownie będą mogli zobaczyć w swoich telewizorach ulubionych aktorów z Rancza. Taka szansa pojawiła się po nagłym i zaskakującym zdjęciu z ramówki Rodzinki.pl, której oglądalność nie satysfakcjonowała zarządu stacji.

Teraz na miejscu serialu o rodzinie Boskich powstała dziura, którą trzeba załatać. TVP ma plan stworzenia produkcji na miarę zaistniałej sytuacji, czyli pandemii koronawirusa.

Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica serialu Ranczo

Telewizja publiczna rozpoczęła już przygotowania do kręcenia nowego formatu pod tytułem Będzie Dobrze, Kochanie, który ma być kręcony w domach aktorów, bez użycia dużych ekip filmowych i wcześniej przygotowanych planów zdjęciowych. Główne postacie ma grać Wiktoria Gąsiewska, a także Filip Garłacz.

Zobacz również: Duża ilość zachorowań, kolejne zgony. Nowe dane resortu

Jednak TVP postanowiło postawić też na aktorów znanych i lubianych za swoje kreacje w Ranczo. Chodzi tu głównie o Ilonę Ostrowską, a także Dorotę Chotecką.

„Na razie aktorzy nagrywają się w swoich domach, ale jak osłabnie epidemia, zdjęcia będą kręcone normalnie, z ekipą na planie. To jeszcze nieoficjalne, ale serial zastąpi w ramówce Rodzinkę.pl. Do naszej obsady dołącza Bartek Kasprzykowski. Możliwe, że pojawi się jeszcze jeden aktor z Rancza”

– wyznał anonimowy informator.

Tajemnica serialu Ranczo wyszła na jaw, czy wkrótce na antenie TVP zobaczymy nowe odcinki prosto z ukochanych przez Polaków Wilkowyj?
Tajemnica serialu Ranczo wyszła na jaw, czy wkrótce na antenie TVP zobaczymy nowe odcinki prosto z ukochanych przez Polaków Wilkowyj? Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Nagle zmarł polski muzyk. Fani w wielkim szoku i żałobie

Niemcy mają już tego dość! Wyszli na ulice

Ojciec Mateusz nie żyje? Fani serialu zamarli

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →