Pamiętacie ojca małej Madzi? Nie uwierzycie co zrobił po śmierci córki (wideo)

Bartek Waśniewski, tata małej Madzi zamordowanej przez matkę, po śmierci córki wyjechał z kraju, nie do wiary co robił…

Czytaj też: Śmiertelna choroba niszczyła jej życie. Justyna Kowalczyk przeszła przez piekło

Kilka lat temu tą historią żyła cała polska. Żona Bartłomieja Waśniewskiego zabiła swoją małą córeczkę Madzię. Teraz odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Waśniewski został uniewinniony. Wyjechał z kraju i ułożył sobie życie na nowo. Zaczął walczyć w walkach MMA.

Kiedy w 2012 roku Katarzyna W z Sosnowca zgłosiła zaginięcie swojej półrocznej córeczki rozpoczęły się poszukiwania na wielką skalę. W sprawę zaangażowało się wiele osób w tym detektyw Krzysztof Rutkowski, któremu udało się namówić Katarzynę W. na ujawnienie prawdy.

Co robił Bartek Waśniewski?

Okazało się, że kobieta upuściła dziecko, które w wyniku obrażeń zmarło. Ciało córeczki ukryła w pobliskim parku w ruinach budynku przykrywając stertą śmieci.

Sąd uznał matkę małej Madzi za winną śmierci półrocznego dziecka. Dowodem na to, że chciała pozbyć się córki była historia wyszukiwań w internecie. Zdobywała tam wiedzę na temat jak skuteczne pozbyć się dziecka czy cen trumienek.

Z początku mąż Katarzyny W, Bartek Waśniewski również został podejrzewany o udział w zabójstwie, ostatecznie został uniewinniony. Po rozwodzie Bartłomiej Waśniewski wyjechał do Anglii by tam na nowo ułożyć sobie życie. Przez kilka lat nie wiadomo było co się z nim działo.

Jednak kilka dni temu pojawiły się pierwsze kilka zdjęć z pierwszej walki Waśniewskiego w klatce. Była to jedna z walk amatorskiej gali, podczas, której zbierano pieniądze na chore dzieci. Kiedy ta informacja przedostała się do polskich mediów, niewątpliwie wstrząsnęła opinia publiczną.

Brat trenuje w swoim miasteczku na siłowni. Dowiedział się, że jest akcja, która można pomóc dzieciom. Postanowił wziąć w walce udział. To była spontaniczna decyzja. Nie wiem, czy będzie brał udział w kolejnych pojedynkach

 powiedziała Paulina, siostra Waśniewskiego.

Bartek Waśniewski odniósł zwycięstwo w swojej pierwszej walce pokonując starszego i niższego przeciwnika.

Źródło: Youtube

Polecamy także:

Jackowski nie wytrzymał i ujawnił prawdę o śmierci Staraka. Porażające wyznanie

Wprowadzono alert pierwszego stopnia. Musisz to wiedzieć

Żyła pokazał swoją nową partnerkę! Fani nie zostawili na nim suchej nitki

Szokujące odkrycie na temat COVID-19! Te osoby mogą mieć przewagę

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →