Makabryczne odkrycie w ciężarówce. Mnóstwo martwych ciał…

Do tragicznego odkrycia doszły miejscowe służby w Wielkiej Brytanii. W odnalezionej ciężarówce w miejscowości Essex (UK) znaleziono ciała uchodźców,  którzy nielegalnie próbowali przedostać się do Zjednoczonego Królestwa.

Czytaj też: Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli

Według BBC wiele wskazuje na to, iż wśród ofiar znalezionych w naczepie ciężarówki w Essex są nie tylko Chińczycy, ale też kilku Wietnamczyków.

UK: W Essex odnaleziono ciężarówkę, w której znajdowały się ciała uchodźców

W odnalezionej ciężarówce w miejscowości Essex (UK) znaleziono ciała uchodźców,  którzy nielegalnie próbowali przedostać się do Zjednoczonego Królestwa.
W odnalezionej ciężarówce w miejscowości Essex (UK) znaleziono ciała uchodźców, którzy nielegalnie próbowali przedostać się do Zjednoczonego Królestwa.

Zobacz również: Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku

“Jest mi bardzo przykro mamo i tato. Moja podróż za granicę się nie udała. Umieram. Nie mogę oddychać. Bardzo was kocham mamo i tato. Przepraszam mamo” – brzmi treść ostatnich wiadomości wysłanych przez 26-letnią Wietnamkę.

Polecamy:

Nie uwierzycie co robi Jessica z „Rolnik szuka żony”! Polacy w szoku
Szok! Joanna Krupa upokorzona przez swoich fanów
Ania i Grzegorz z „Rolnik szuka Żony” zniknęli. Co sie z nimi stało?
To na tym Wiśniewski się wzbogacił! Nie uwierzycie
Wojewódzki znowu obraził miliony Polaków! Tym razem ostro przesadził

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →