Wielki sekret Kuby Wojewódzkiego. Chodzi o rodzinę

Kuba Wojewódzki i jego rodzina bez wątpienia wzbudzają spore zainteresowanie wśród fanów dziennikarza. Król TVN dysponuje jedynie rodziną składającą się z rodziców, ponieważ sam nigdy jej nie założył. Kuba bez wątpienia ma bardzo barwne życie. Na portalu instagram codziennie możemy obserwować jego życie codzienne. Gwiazdor niedawno założył własną restaurację „Niewinni czarodzieje 2.0″. Można by było powiedzieć, iż ma wszystko, lecz prawda okazuje się zupełnie inna. Przekonał się o tym Marcin Prokop, który niedawno przeprowadził z Kubą bardzo szczery wywiad.

Kuba i TVN

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski upokorzony przez Tajner. Tego nie da się cofnąć

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia bardzo kontrowersyjna osobowość polskiej telewizji. Samozwańczy Król TVN wielokrotnie wywoływał skandale, o których późnej mówiła cała Polska. Można powiedzieć, że osiągnął w Polsce szczyty wszystkiego, lecz okazuje się, że jedna rzecz do dziś mu się nie udała, a mowa tu o założeniu rodziny.

Kuba Wojewódzki i rodzina: Gwiazdor wciąż szuka tej jedynej?

CZYTAJ TEŻ: Roxie Węgiel miała to zrobić na wizji! Rodzice musieli reagować

Marcin Prokop niedawno przeprowadził z Kubą bardzo szczery wywiad. Dziennikarz przyznał w nim, iż żałuję, że jak do tej pory nie założył własnej rodziny. Kuba jak do tej pory nie poznał odpowiedniej kobiety, z którą mógłby stworzyć stały związek i mieć dzieci. Należy w tym miejscu podkreślić, iż dziennikarz miał w życiu naprawdę wiele partnerek, lecz żadna nie okazała się tą jedyną. Dziennikarz mimo wszystko się nie poddaję i jak sam przyznaję, jest wciąż w „procesie”. Czy kiedyś doczekamy się ślubu Króla TVN?

Kuba Wojewódzki i jego rodzina. Marcin Prokop usłyszał największe marzenie gwiazdora. (Król TVN , Niewinni czarodzieje 2.0)
Kuba Wojewódzki i jego rodzina. Marcin Prokop usłyszał największe marzenie gwiazdora. (Król TVN , Niewinni czarodzieje 2.0)

Kim jest Kuba?

Kuba Wojewódzki pracuje w stacji TVN od 2002 roku. Przez lata był bardzo blisko związany ze światem muzyki. Sam w młodości grał na perkusji i to właśnie dzięki miłości do muzyki osiągnął w Polsce szczyty w hierarchii polskiego show-biznesu. Aktualnie gwiazdor prócz pracy w telewizji posiada również własny biznes. „Niewinni czarodzieje 2.0” to restauracja Kuby, która powstała w tym roku.

POLECAMY TAKŻE:

Znała go cała Polska. Powiedział prawdę o rządach Tuska. Cztery dni po tym już nie żył!
Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał
Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!
Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →