To nie żart! Rozdają auta za 1 zł. Jakie warunki trzeba spełniać?
Passat/ screen YouTube

Tego jeszcze nie było! Firma z Gogolina rozdaje samochody, a dokładniej rozdają Passaty Kombi za jedyną złotówkę, jednak tylko dla najbardziej potrzebujących – sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać wymarzonego Passata! Nie ulega wątpliwości,  że oferta jest bardzo interesująca. Volkswagen Passat B5 to praktycznie legenda polskich dróg. Skąd to wynika? Chodzi przede wszystkim pancerności tego modelu. Największą popularnością cieszą się wciąż przysłowiowe „klekoty” z silnikami 1.9 TDI.

Samochody rozdają za złotówkę

To nie jest żart. Firma BENO z Gogolina rozdaje samochody, rozdają Passaty Kombi za złotówkę, jednak tylko dla najbardziej potrzebujących, sprawdź zatem jakie warunki musisz spełnić. Bez wątpienia VW Passat B5 to mimo upływu lat marzenie niejednej polskiej rodziny. Model pojawił się już w drugiej połowie lat 90-tych,  lecz do dziś jest bardzo często spotykany na polskich drogach. Jego fenomen wynika przede wszystkim z prostej budowy i udanej gamy silników. Do najbardziej popularnych należy przede wszystkim 1.9 TDI, który nosi przydomek „króla polskich szos”.

Czytaj też: Tak wyglądał tuż przed śmiercią: wyciekło zdjęcie Królikowskiego z domu opieki

Jakie warunki trzeba spełniać,  aby otrzymać Passata? Okazuje się,  że auto nie wpadnie w ręce każdego. Firma organizująca akcje chciała przede wszystkim ją skierować przeciw walce z komunikacyjnym wykluczeniem w okolicznych miejscowościach. Zatem, aby otrzymać legendarnego Volkswagena należy być przede wszystkim mieszkańcem gminy Gogolin. Auto otrzymają rodziny najbardziej potrzebujące. Czy jest tu jedzcze jakiś haczyk?

Haczyków nie mam. Firma od lat słynie ze swojej dobroczynności. Jedyny obowiązek i koszt dla nabywcy to odprowadzenie podatku od czynności cywilnoprawnych. Zakładając,  że wartość aut to około 3000-4500 zł, więc na tej podstawie można wnioskować,  że podatek wyniesie symboliczne granice około 100 zlotych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Firma z gminy Gogolin rozdaje samochody: Rozdają Passaty Kombi za złotówkę, jednak tylko dla najbardziej potrzebujących- sprawdź jakie warunki musisz spełnić
rozdają samochody za złotówkę/ screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Owsiak pogrążony- jest decyzja sądu w sprawie WOŚP

Włochy tracą kontrolę nad epidemią? Proszą o pomoc

Bijatyka na wiecu Dudy! W ruch poszły pięści

Musisz to zobaczyć! Kobieta z podejrzeniem koronawirusa nagrała przerażające wideo z izolatki

Anna Mucha o krok od wpadki- biust się wylewał