Wojewódzki i jego stylizacja szokują! Co on ma na nogach?!
Kuba Wojewódzki i jego stylizacja szykują na portalu instagram. Król TVN ubrał się w bardzo specyficzny sposób. O co chodzi?

Kuba Wojewódzki i jego stylizacja zaskoczyła fanów. Król TVN zaprezentował na portalu Instagram swoją nową stylizację. Fani z pewnością przez chwilę zamarli, lecz należy pamiętać, iż gwiazdor komercyjnej stacji słynie z tego typu działań.

Kuba Wojewódzki to gwiazda stacji i samozwańczy król TVN. Dziennikarz od 2002 roku prowadzi swój własny program talk-show. Do 2006 roku Kubę i jego show mogliśmy oglądać na antenie telewizji Polsat. Po zakończeniu współpracy z Polsatem gwiazdor związał się z komercyjną stacją TVN, z którą współpracuje do dziś. Mimo iż jego program w ostatnim czasie traci oglądalność, to Kuba wciąż uważany jest za najbardziej popularną osobowość TVN.

Kuba Wojewódzki i TVN

CZYTAJ TEŻ: Michał Szpak ostro przesadził! Ludzie zmieszali go z błotem

Kuba Wojewódzki i jego stylizacja szykują na portalu instagram. Król TVN ubrał się w bardzo specyficzny sposób. O co chodzi?
Kuba Wojewódzki i jego stylizacja szykują na portalu Instagram. Król TVN ubrał się w bardzo specyficzny sposób. O co chodzi?

Kuba Wojewódzki słynie również ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz wpisów na stronach społecznościowych. Niedawno Król TVN na portalu Instagram zamieścił zdjęcie, które zszokowało jego fanów. Chodziło przede wszystkim o wygląd gwiazdora, który był ubrany w marynarkę, luźno koszulę oraz zielone klapki. Fani nie kryli zaskoczenia z powodu stylizacji dziennikarza, który na zdjęciu wydaję się z niej dumny.

Kuba Wojewódzki i nowa stylizacja

https://www.instagram.com/p/B0fiAvsIu5u/?igshid=lq1kzcovnsaa

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kożuchowska pokazała za dużo! Robi się naprawdę gorąco!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim jest Wojewódzki?

Wojewódzki to samozwańczy król TVN. Przed karierą w telewizji Kuba zajmował się przede wszystkim pracą z zakresu dziennikarstwa muzycznego. Doświadczenie w branży muzycznej zaowocowało licznymi propozycjami dla Kuby, który został zaproszony między innymi do grona jury programu „Idol”. Następnie Wojewódzki otrzymał swój własny program w telewizji Polsat, który prowadził do 2006 roku. Następnie związał się z TVNem, gdzie występuje po dzisiaj.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Szok! Mama Seweryna wystąpiła w TVP przed śmiercią!
Wojewódzki wywołał skandal! Interweniował sam prezydent!
Magda Gessler przegrała. Gwiazda TVN jest w potężnym szoku!
Skandal w „Tańcu z gwiazdami”! Polsat ustawia wyniki?!
Wojewódzki i Mucha razem? Mamy na to dowody!