Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!
fot.: Anna Wendzikowska, screen/ YouTube

Anna Wendzikowska prowadzi swój profil na portalu Instagram tak, jakby nie była prezenterką TVN i gwiazdą serialu TVP2 „M jak miłość”, ale zawodową podróżniczką. Każdy jej wyjazd za granicę udokumentowany jest wspaniałymi zdjęciami, bowiem gwiazda uwielbia dzielić się nimi potem ze swoimi fanami. Jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać zdjęcia, jakie zrobiła w Korei Południowej, a już dziś Anna Wendzikowska kusi fanów swoimi zdjęciami w kusym bikini zrobionymi na Malediwach.

Ilość podróży, jakie gwiazda „M jak miłość” (TVP2) odbywa w ciągu roku może przyprawić o zawrót głowy, bowiem wystarczy odwiedzić jej Instagram, by zacząć się zastanawiać skąd prezenterka TVN bierze na to wszystko czas i pieniądze. Paryż, Seul, Odessa… Miejsca i miasta zmieniają się jak w kalejdoskopie, ale jedno jest niezmienne: uroda Wendzikowskiej.

Czytaj też: Szok! Tajemnica Marleny i Seweryna wyszła na jaw

Wysmakowane fotografie są pocztówkami z podróży, jakie dostajemy od celebrytki. Tym razem postanowiła zabrać nas na gorące Malediwy. Biorąc pod uwagę pogodę za oknem, jest to wspaniały kierunek, ale tym razem to nie pejzaż jest bohaterem numer 1 fotografii. Zdecydowany prym wiedzie tutaj skąpe bikini, w którym pozowała Anna Wendzikowska.

Anna Wendzikowska + bikini + lazurowe morze = raj

Anna Wendzikowska wrzuciła na Instagram zdjęcie w bikini. Obserwujący profil gwiazdy TVN i serialu "M jak miłość" (TVP2) oszaleli z zachwytu.
fot.: Anna Wendzikowska, screen/ Instagram

Turkusowy biustonosz idealnie pasuje do koloru otaczającej gwiazdę wody, a biały wianek na głowie nadaje całości zwiewności i romantyzmu. Nic więc dziwnego, że fani obserwujący jej profil na portalu Instagram oszaleli z zachwytu. Część zaczęła żywo komentować świetną figurę gwiazdy TVN i aktorki grającej w „M jak miłość” (TVP2), ale znaleźli się i tacy, którzy zaczęli fantazjować na temat tego, jak cudownie byłoby móc przenieść się choćby na moment do takiego raju.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Tyle schudła Magda Gessler! Imponujący wynik

Jak widać, Anna Wendzikowska znalazła patent na to, jak ożywić swoich fanów: wystarczy bikini i trochę lazurowej wody, by od razu wróciła im chęć życia nawet w taki szary listopadowy dzień, jak ten.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Nie uwierzysz na kogo głosuje Doda! Fani są w szoku
Wielka gwiazda Hollywood u Wojewódzkiego! Fani zaskoczeni
Marta Manowska zdradza szczegóły The Voice Senior
Natalia Siwiec zmieniła się nie do poznania! W sieci zawrzało
Dramat w „Big Brother”! To co zrobili mieszkańcy jest obrzydliwe!