Ania Bardowska urodziła! Teraz wszystko się zmieni u „Rolników”
Ania / screen YouTube

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski to przede wszystkim dawne gwiazdy programu Rolnik szuka Żony, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Ania Bardowska i jej ciąża to temat numer jeden wśród fanów popularnego reality show telewizji publicznej. Rolniczka niedawno w mediach społecznościowych informowała fanów, że jej poród jest planowany finalnie na listopad. Aktualnie dobiega już połowa miesiąca, a ze strony Ani I jej męża nie ma żadnych informacji na temat ewentualnego porodu Liwi. Fani są mocno zmartwieni całą sytuacją. Co się dzieję u Bardowskich?

CZYTAJ TEŻ: Wyszła wstydliwa tajemnica Kurdej Szatan! Gdzie są jej majtki?

Anna Bardowska, a także Grzegorz Bardowski poznali się w programie Rolnik szuka Żony. Marta Manowska od samego początku programu była pod wrażeniem uczucia jakie na oczach milionów widzów TVP zaczęło się budować pomiędzy rolnikiem a przedszkolanką. Dziś oboje mają już trzyletniego synka Jasia, a w drodze jest już córeczka popularnego małżeństwa, która na świat powinna przyjść lada dzień. Fani w takiej sytuacji są bardzo mocno zaniepokojeni. Pod ostatnimi wpisami Anny możemy zauważyć liczne pytania fanów odnośnie porodu.

Ania Bardowska i jej ciąża

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski to dawne gwiazdy programu Rolnik szuka Żony,  którego prowadzącą jest Marta Manowska. Ania Bardowska i jej ciąża to...
Ania / screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prawdziwa masakra u Wojewódzkiego! To się stanie po raz pierwszy

-To moja druga ciąża i wiecie czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię,że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że również lampka wina nie zaszkodzi mówię stanowcze nie ! Na wszystko w życiu jest czas. Wiem, że takich kobiet jak ja jest miliony ale warto o tym wciąż mówić. Miałam kiedyś w przedszkolu dziewczynkę z zespołem FAS i widziałam jak od startu jej życie było cięższe od innych. Nigdy bym sobie nie wybaczyła ,że sama zaszkodziłam własnemu dziecku. Jest wśród nas, naszych dzieci tyle okropnych chorób nad którymi nie możemy zapanować, na które nie mamy wpływu. W przypadku % wybór jest prosty. – pisała niedawno na swoim koncie na portalu Instagram Ania Bardowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prawdziwa masakra u Wojewódzkiego! To się stanie po raz pierwszy

Ania na portalu Instagram

Ostatni wpis uczestniczki Rolnik szuka Żony pochodzi z końcówki października i wydaje się, że z ciążą rolniczki było wszystko w porządku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kulka. 15 kg na plusie, ale to przede wszystkim akurat nie ma żadnego znaczenia. Czekamy i im bliżej do naszego spotkania tym bardziej się niecierpliwię. Wczoraj byliśmy u lekarza- Jasiu został z babcią w domu, odpowiednio przygotowany, że rodzice jadą sprawdzić jak się czuje jego siostra. Wracamy zadowoleni, Janek wybiega na powitanie i zaczyna krzyczeć „A gdzie Liwia?” Wybiegł na schody i rozglądał się jakby miała zaraz po nich wejść. Ciekawa jestem ich pierwszego spotkania. Jak Wasze starsze dzieci reagowały na rodzeństwo? Radość, smutek, zazdrość? Czy wszystkiego po trochę? – pisała 29 października Anna.

Tagi: Bardowska ciąża, Rolnik Szuka Żony, TVP

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak śmiertelnie obrażona! TVN ma gigantyczny problem
Kurdej Szatan i Mucha pijane? Co się stało w Niemczech?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Cała prawda o diecie Gessler! Magda spali się ze wstydu
Anna Powierza zupełnie nago! To zdjęcie szokuje podwójnie. Zobacz gdzie pozuje
Awantura w My Way. Górniak powiedziała co myśli!