Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci
fot.: Antek Królikowski, Paweł Królikowski, screen/ YouTube

Choć wieści o tym, jaki jest stan zdrowia Pawła Królikowskiego nie nastrajają optymizmem, jego syn, Antek Królikowski, zdecydował się na egzotyczne wakacje, bo potrzebował odskoczni od codziennych problemów. Nowe zdjęcie, jakie Królikowski dodał na Instagram wstrząsnęło fanami, bowiem Antek pochwalił się na nim tym, co zjadł w restauracji. Zdjęcie przedstawia Królikowskiego zamierzającego skonsumować nadzianego na patyk skorpiona. Fani natychmiast skojarzyli to danie ze źródłem koronawirusa, który pustoszy Azję.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!
  2. Wzruszający wywiad z Królikowskim. Powiedział to wprost
  3. Najnowsze wieści! Paweł Królikowski i jego stan zdrowia. Syn dostał wiadomość…

Fani wciąż nie mogą przejść do porządku dziennego nad tym, jaki jest stan zdrowia Pawła Królikowskiego, a tym czasem, jego syn, Antek Królikowski, także daje im powody do zmartwienia, bowiem zrobił ostatnio coś, co sprawiło, że włos zjeżył się na karku.

Czytaj też: Patryk Jaki ostro odpowiada na atak na Polskę. Eurokratom opadły szczęki

Młody aktor spędził wakacje w Tajlandii, gdzie zjadł… skorpiona. Królikowski dodał na Instagram nowe zdjęcie dokumentujące ten wyczyn, ale fani zamiast bić brawo, zaczęli go przestrzegać przed potencjalnymi złymi skutkami takiej diety.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowe zdjęcie Królikowskiego wywołało szok

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego jest zły, a tymczasem jego syn, Antek Królikowski, także martwi fanów, bo dodał na Insta nowe, jeżące włos, zdjęcie
fot.: Antek Królikowski, screen/ Instagram

Zdjęcie Królikowskiego zajadającego wielkiego pajęczaka przywiodło im na myśl genezę koronawirusa, który wywołał panikę na całym świecie, bo choroba ta zaczęła się właśnie od konsumpcji mięsa nietoperza przez jednego z chińskich smakoszy.

Czytaj też: Koniec TVN! Najpierw rasizm w DDTVN – teraz skandal u Wojewódzkiego

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz, gdy Paweł Królikowski jest w szpitalu, zdjęcie jakie wrzucił na Insta syn Królikowskiego tym bardziej wzburzyło fanów, bo myśl o tym, że i Antek mógłby poważnie zachorować jest dla wielu z nich nie do zniesienia. W Tajlandii potwierdzono zakażenie wirusem, więc tym bardziej takie ryzykowne zachowania wzbudzają niepokój u licznych osób.

źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Kosmiczne kwoty w „TzG”. Tyle zarobią gwiazdy

Wzruszający wywiad z Królikowskim. Powiedział to wprost

Sablewska topless. To zdjęcie rozpala zmysły internautów

Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

Tusk wywołał skandal! Szef MSZ z UK oskarżył go o zdradę