Gwiazda „Love Island” przesadziła! Fani zniesmaczeni…
fot.: Oliwia Miśkiewicz, screen/ YouTube

Oliwia Miśkiewicz, o której szersza publiczność usłyszała przy okazji show telewizji Polsat „Love Island” nie ma ostatnio łatwego życia, bo nie dość, że jej były facet – Maciej Szewczyk – z którym związała się właśnie na planie kontrowersyjnego programu, oskarżył ją i niemoralne prowadzenie się, to jeszcze została zaatakowana na portalu Instagram. Fani wymierzyli jej ostrą nauczkę, bowiem nie spodobała im się kreacja, jaką początkująca celebrytka zaprezentowała na Boże Narodzenie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Mocne! Mateusz Morawiecki odpowiada na groźby opozycji

Od chwili opuszczenia programu „Love Island” (Polsat), Oliwia robi wszystko, by o niej nie zapomniano, bowiem stara się wykorzystać 5 minut sławy danej jej przez los. Oliwia Miśkiewicz wykorzystuje do tego Instagram, na który wrzuca swoje co gorętsze fotki, ale ostatnio coś poszło nie tak. Tym razem gwiazdeczka chyba przeholowała, bo reakcje fanów były jednoznaczne i nie pozostawiły wątpliwości, że posunęła się za daleko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oliwia Miśkiewicz wywołała wzburzenie na Insta

Oliwia Miśkiewicz ("Love Island", Polsat) zaatakowana na Insta, bo fani nie pochwalają jej stroju na Boże Narodzenie. Czy jej ex (Maciej Szewczyk) ma rację?
fot.: Oliwia Miśkiewicz, screen/ Instagram

Oliwa Miśkiewicz, tak jak inne gwiazdy, wrzuciła na Instagram życzenia na Boże Narodzenie, ale chyba nie takiej reakcji się spodziewała. „Strój jak do burdelu, a nie na wigilię, masakra” napisała jedna z fanek, a był to tylko jeden głos mówiący, że kusa, obcisła biała sukienka to ubiór nieodpowiedni do wigilijnego stołu. Fakt, wydaje się, że mają rację, bowiem Oliwia ma na sobie nieco za mało materiału, by można powiedzieć, że wygląda w sam raz na uroczystą Wigilię.

Czytaj też: Piotr Adamowicz przerwał milczenie! Wspomina zamordowanego brata i… mówi o PiS

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A co wy myślicie? Czy Instagram ma rację twierdząc, że Oliwia Miśkiewicz przegięła? Może Maciej Szewczyk miał rację oskarżając dziewczynę o lekkie prowadzenie się i zarabianie ciałem na wygodne życie?

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Afera! Barbara Kurdej Szatan wciągnięta w kłamstwo
Szok! Kuba Wojewódzki zdradza czemu nie obchodzi świąt!
Tomasz Kammel ostro na temat Polaków! Nie przebierał w słowach
Doda zaskoczyła wszystkich! Obchodzi święta ale…
Serial Ranczo wraca?! „Lucy” podała datę premiery
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});