Anna z Rolnik szuka żony zdradza swój sekret. Fani będą w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna to była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” w TVP oraz początkująca influencerka na portalu Instagram, która niedawno zdradziła swój sekret idealnej figury. Bez wątpienia dziś Anna jest na językach całej Polski.

Czytaj też: Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mimo, że od jej występu w programie Marty Manowskiej minęło już kilka miesięcy, to widzowie i internauci wciąż interesują się życiem sympatycznej mieszkanki województwa wielkopolskiego. Dziś niedoszła rolniczka postanowiła zdradzić swój sekret idealnej figury. Na czym on polega?

Anna to jedna z ulubionych uczestniczek programu Marty Manowskiej. Kobieta była kandydatką na żonę Jakuba – jednego z czterech tytułowych bohaterów programu. Mężczyzna prędko dał Annie do zrozumienia, że to właśnie ona ze wszystkich kandydatek wpadła mu najbardziej w oko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna z „Rolnik szuka żony” zdradza swój sekret

Zauroczenie Kuby było na tyle duże, że już po dwóch odcinkach programu w gospodarstwie podziękował za udział Ewie i odesłał ją do domu. W takiej sytuacji na „placu boju” pozostała tylko Anna, która miała prostą drogę do serca rolnika.

Wszyscy wierzyli w to, że Annie i Kubie związek się uda, lecz tak niestety się nie stało. Na początku bieżącego roku najpierw Anna, a następnie również Jakub poinformowali o tym, że ich związek dobiegł końca. Dla wielu widzów był to wielki szok.

Anna i Kuba wydawali się być dla siebie stworzeni. Niestety w między czasie wyszły między zakochanymi różnice, które nie dawały im szans na zbudowanie wspólnego szczęścia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś wydaje się, że Anna o całej sytuacji z Kubą zapomniała. Przed wybuchem pandemii koronawirusa wyjechała odpocząć do Włoch. Następnie postanowiła zmienić swoją fryzurę stając się blondynką. Dziś z kolei postanowiła zdradzić sekret swojej idealnej figury.

Zobacz również: Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przerażająca prawdę

Uprawiam dużo sportu dla kondycji, bo na pewno nie chciałabym schudnąć! Wręcz przeciwnie, niestety tak już mam, że ciężko jest mi przytyć

– zdradziła w rozmowie z Party.pl Ania.

Anna to była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" w TVP oraz influencerka na portalu Instagram, która niedawno zdradziła swój sekret idealnej figury.
Anna to była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” w TVP oraz influencerka na portalu Instagram, która niedawno zdradziła swój sekret idealnej figury./ screen YouTube

Źródło: Party

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →