Anna z Rolnik szuka żony zdradza swój sekret. Fani będą w szoku

Udostępnij:

Anna to była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” w TVP oraz początkująca influencerka na portalu Instagram, która niedawno zdradziła swój sekret idealnej figury. Bez wątpienia dziś Anna jest na językach całej Polski.

Czytaj też: Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mimo, że od jej występu w programie Marty Manowskiej minęło już kilka miesięcy, to widzowie i internauci wciąż interesują się życiem sympatycznej mieszkanki województwa wielkopolskiego. Dziś niedoszła rolniczka postanowiła zdradzić swój sekret idealnej figury. Na czym on polega?

Anna to jedna z ulubionych uczestniczek programu Marty Manowskiej. Kobieta była kandydatką na żonę Jakuba – jednego z czterech tytułowych bohaterów programu. Mężczyzna prędko dał Annie do zrozumienia, że to właśnie ona ze wszystkich kandydatek wpadła mu najbardziej w oko.

Anna z „Rolnik szuka żony” zdradza swój sekret

Zauroczenie Kuby było na tyle duże, że już po dwóch odcinkach programu w gospodarstwie podziękował za udział Ewie i odesłał ją do domu. W takiej sytuacji na „placu boju” pozostała tylko Anna, która miała prostą drogę do serca rolnika.

Wszyscy wierzyli w to, że Annie i Kubie związek się uda, lecz tak niestety się nie stało. Na początku bieżącego roku najpierw Anna, a następnie również Jakub poinformowali o tym, że ich związek dobiegł końca. Dla wielu widzów był to wielki szok.

Anna i Kuba wydawali się być dla siebie stworzeni. Niestety w między czasie wyszły między zakochanymi różnice, które nie dawały im szans na zbudowanie wspólnego szczęścia.

Dziś wydaje się, że Anna o całej sytuacji z Kubą zapomniała. Przed wybuchem pandemii koronawirusa wyjechała odpocząć do Włoch. Następnie postanowiła zmienić swoją fryzurę stając się blondynką. Dziś z kolei postanowiła zdradzić sekret swojej idealnej figury.

Zobacz również: Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przerażająca prawdę

Uprawiam dużo sportu dla kondycji, bo na pewno nie chciałabym schudnąć! Wręcz przeciwnie, niestety tak już mam, że ciężko jest mi przytyć

– zdradziła w rozmowie z Party.pl Ania.

Anna to była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" w TVP oraz influencerka na portalu Instagram, która niedawno zdradziła swój sekret idealnej figury.
Anna to była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” w TVP oraz influencerka na portalu Instagram, która niedawno zdradziła swój sekret idealnej figury./ screen YouTube

Źródło: Party

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

loading...

, ,