Rodzinny dramat gwiazdy Ranczo. Syn wyznał jej najgorszą wiadomość

Grażyna Zielińska to „Babka zielarka” z serialu Ranczo w TVP, która w jednym z najnowszych wywiadów zdecydowała się na wyznanie na temat swojej rodziny.

Czytaj też: Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

Można powiedzieć, że aktorka w ostatnim czasie jest bardzo medialna. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się między innymi na temat realizacji kinowej ekranizacji serialu Ranczo, która miała nosić tytuł: „Ranczo zemsta Wiedźm”.

Dzięki właśnie Pani Grażynie dziś wiemy, że do realizacji filmu raczej nie dojdzie z wielu powodów. Z kolei dziś aktorka postanowiła wypowiedzieć się na temat swoich relacji z synem.

Dziś już raczej nikt nie ma wątpliwości, że serial „Ranczo” to jeden z najbardziej popularnych seriali obyczajowych milionów Polaków. Jego akcja została umieszczona w w fikcyjnej miejscowości Wilkowyje, która ma być zlokalizowana w okolicach Radzynia Podlaskiego.

Serial opowiada przede wszystkim o bardzo burzliwych losach jej mieszkańców, a w szczególności perypetii Lucy Wilskiej z Wójtem. Niestety już 5 lat temu produkcja dobiegła już końca. Na szczęście w TVP do dziś pokazywane są powtórki, które wciąż przyciągają przed ekrany spore grono widzów.

„Babka zielarka” z serialu Ranczo o rodzinie

Wśród gwiazd serialu była także Grażyna Zielińska, która wcieliła się w postać Babki. Niedawno aktorka udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do dzisiejszych czasów na przykładzie jej syna. Niestety potomek aktorki nie za bardzo rwie się do założenia rodziny.

Teraz w każdym środowisku długi i głęboki związek jest rzadkością. Młodym ludziom chyba wszystko szybko się nudzi. Mój syn Kacper przy każdej okazji chwali się rodzicami – że tak długo są razem i nadal się kochają. Czasem się pokłócimy z mężem i jesteśmy wściekli na siebie. Ale uważam, że to zupełnie normalne, nie zawsze spijamy sobie z dzióbków. Jednak wiem, że to związek prawdziwy, na całe życie”

– przekazała Zielińska.

Zobacz również: Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Na dodatek syn aktorki ostatnio poinformował ją, że nie zamierza mieć dzieci. Mimo wszystko aktorka liczy na to, że zmieni zdanie.

Ostatnio syn mi nawet powiedział, że w ogóle nie chce mieć dzieci. Ale zapewne zmieni zdanie… Chciałabym, żeby kiedyś miał własną rodzinę. Jednak nie spędza mi to snu z powiek

– wyznała gwiazda serialu „Ranczo”.

Grażyna Zielińska to "Babka zielarka" z serialu Ranczo w TVP, która w jednym z najnowszych wywiadów zdecydowała się na wyznanie na temat swojej rodziny
Grażyna Zielińska to „Babka zielarka” z serialu Ranczo w TVP, która w jednym z najnowszych wywiadów zdecydowała się na wyznanie na temat swojej rodziny/ screen YouTube

Źródło: dzieckoifigura

Polecamy także:

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →