Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i skandal to w zasadzie nic nowego. Gwiazda TVN i prowadząca show „Kuchenne Rewolucje” spowodowała kolejny kontrowersyjny incydent podczas nagrywania jednego z odcinków jej popularnego programu. Restauratorka bardziej niż zwykle wyszła z siebie i postanowiła swoją frustrację odreagować na jednym z właścicieli restauracji, którym zdecydowała się pomóc. Czy matka Lary Gessler i Tomasza Müllera powinna się w taki sposób zachowywać? Tym razem opiszemy odcinek, gdy Kuchenne Rewolucje zawitały do miasta Świnoujście i restauracji Taste.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda miała wypadek! Nagle spadła w dół

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler od ponad 10 lat prowadzi „Kuchenne Rewolucje” na antenie stacji TVN. Od samego początku w popularnym show dochodzi do licznych skandali, których autorką najczęściej jest sama Pani Magda. Bez wątpienia taki styl prowadzenia show jest lepszy dla podbicia oglądalności niż zwykłe dawanie rad uczestnikom. Warto jednak pamiętać o pewnych granicach w tym, co się robi. Niedawna sytuacja bardzo mocno zbulwersowała widzów TVN. Czy za kilka lat w podobnej scenerii wydarzeń ujrzymy dzieci restauratorki? Przypomnijmy, iż Lara Gessler oraz Tomasz Müller idą podobną ścieżką jak ich mama.

Magda Gessler: Skandal w „Kuchenne Rewolucje” TVN, całe Świnoujście ją słyszało! Puściły jej Nerwy

CZYTAJ TAKŻE: Gessler je kraba! Ludzie nie mają dla niej litości!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wracając do meritum sprawy przypomnijmy jeden z ostatnich odcinków z serii „Kuchenne Rewolucje”. Pani Magda udała się z pomocą do jednej z restauracji w Świnoujściu. Była to dokładnie restauracja „Taste” prowadzona przez małżeństwo Ewy i Krzysztofa. Z pewnością właściciele interesu nie mogli się spodziewać takiego obrotu spraw w trakcie wizyty Magdy Gessler.

Pani Magda od początku nie kryła się z tym, że poziom i serwowane dania w lokalu jej nie pasują. Szale goryczki przeważył jednak zupełnie inny fakt. Dla Magdy Gessler porządek i czystość to kwestię równie ważne, jak samo menu i jakość podawanych potraw. Niestety restauracja w Świnoujściu miała dramatycznie niski stan czystości. Z tego względu w pewnym momencie Pani Magda nie wytrzymała i wzięty na palec bród rozsmarowała na twarzy właściciela. Fani byli w olbrzymim szoku. „Kuchenne Rewolucje” wielokrotnie dostarczały widzom skandali, lecz ten został wyjątkowo przez nich ujęty.

Magda Gessler spowodowała skandal w TVN. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" w Świnoujście (Taste) zaatakowała właściciela restauracji? Co na to Lara Gessler?
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Lara Gessler i Tomasz Müller – czym się zajmują dzieci Magdy Gessler?

Dzieci Magdy Gessler idą podobną ścieżką co ich mama. Lara Gessler coraz większymi krokami wchodzi do świata show-biznesu. Natomiast syn gwiazdy TVN — Tomasz Müller niedawno otrzymał swój własny program kulinarny. Jak widać — w rodzinie nic nie ginie. Nie ma co się dziwić, że restauratorka na każdym kroku podkreśla swoją dumę w stosunku do dzieci.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: tvn.pl

POLECAMY:

Nowy facet Wieniawy?! Wiemy kim jest!
Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!
Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!
Oto kim jest żona Schulza. Nie uwierzysz!
Martyna Gliwińska postanowiła to pokazać! Będziecie w szoku, co na to Bieniuk!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →