Taką emeryturę dostanie Martyniuk! Szczęki opadają

Udostępnij:

Martyniuk, to król disco polo, którego piosenki zna każdy, okazuje się, że nie będzie się musiał martwić o problemy takie jak zarobki czy wysokość emerytury. Jak to możliwe? Wystarczy być zapobiegawczym i myśleć przyszłościowo. Tak właśnie zrobił Zenek Martyniuk.

Czytaj także: Niewiarygodne! Takiej sytuacji na stacjach jeszcze nie było

Król disco polo podjął odpowiednie kroki. Postanowił zabezpieczyć swoją przyszłość. Nie poszedł w ślady innych kolegów, artystów którzy przeżywają szok odchodząc na emeryturę. W jaki sposób Martyniuk chce uniknąć skrajnej biedy na emeryturze? Sposób prosty, lecz niestety niedostępny dla każdego.

Zobacz również: Na świecie szaleje koronawirus, tymczasem Kaczyński…

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Ile razy słyszeliśmy o wziętych artystach, którzy teraz żyją w skrajnej biedzie? Nie raz. w mediach co chwila napotykamy na artykuły czy wywiady mówiące o smutnym losie legend muzyki czy kina.

Jakiś czas temu głośno było na przykład o Rudim Schubertcie, który załamywał ręce gdy ZUS wyliczył mu emeryturę na 1200 złotych. „To żenada” – mówił w mediach.

Czytaj też: Koronawirus wymknął się spod kontroli. Przerażające sceny z Włoch

Co ciekawe, większość komentujących wyżej wspomniany wywiad zwracała uwagę marudzącemu Rudiemu, że „trzeba było płacić składki wyższe niż wymagane”.

W podobnej sytuacji znalazł się np Krzysztof Cugowski, który wyznał , że z ZUS może liczyć na emeryturę w wysokości 570 zł. Z kolei Maryla Rodowicz otrzymuje co miesiąc okrągły tysiąc złotych.

Martyniuk nie martwi się o problemy takie jak wysokość emerytury czy zarobki

Teraz okazuje się, że w show-biznesie są jednak artyści, którzy o emeryturze pomyśleli nieco wcześniej niż w dniu przejścia na nią. 

Takim muzykiem jest niekwestionowany król disco polo, Zenek Martyniuk, który jakiś czas temu w rozmowie z wp.pl ewidentnie utarł nosa swoim kolegom z branży swoim wyznaniem.

„Nie dostaję żadnych pisemek. Tak naprawdę nie interesowałem się tym. Ja co miesiąc opłacam składkę w wysokości 4 tys. zł, ale na szczęście na razie sporo koncertuję i nie mam zamiaru iść na emeryturę. Zobaczymy, jak będzie jak przyjdzie na to czas”

– wyznał król disco polo. 

Według szacunkowych danych, Zenek Martyniuk zarabia rocznie około kilku milionów złotych, zatem stać go na opłacanie składki w wysokości 4 tysięcy. Wiadomym jest również, że emerytura z ZUS nie będzie jego jedynym źródłem utrzymania. Jednakże brawa za jego przezorność!

Źródło: WP

Martyniuk, to król disco polo, którego piosenki zna każdy, nie będzie się musiał martwić o problemy takie jak zarobki czy wysokość emerytury.
Martyniuk, to król disco polo, którego piosenki zna każdy, nie będzie się musiał martwić o problemy takie jak zarobki czy wysokość emerytury.

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *