Szokująca relacja Rosati z kwarantanny w USA. to koszmar

Weronika Rosati na portalu Instagram opublikowała dosyć obszerną relację z USA, gdzie aktualnie przebywa z córką na kwarantannie.

Czytaj też: Przerażające wieści z Włoch. Rząd przekazał plan działania

Dla wielu Polaków może się wydawać,  że dziś przebywanie na terytorium USA jest po prostu niebezpieczne. Taki wniosek może wysnuć choćby z danych dotyczących ilości osób zakażonych w Stanach Zjednoczonych i ofiar śmiertelnych.

Wczoraj w USA stwierdzono ponad 300 tysięcy osób zakażonych oraz ponad 8500 zgonów. Niestety te liczby z każdą następną dobą ulegają radykalnej zmianie. Jak w tych trudnych chwilach żyje w Los Angeles polska gwiazda? 

Sytuacja pandemii w Stanach Zjednoczonych jest najgorsza ze wszystkich krajów na świecie. W USA stwierdzono ponad 300 tysięcy przypadków zakażeń na koronawirusa z czego zmarło już ponad 9500 tysiąca (stan na 6 kwietnia godz. 10.00).

Najgorsza sytuacja jest aktualnie w Nowym Jorku. Wczoraj media podawały,  że w największym mieście wschodniego wybrzeża odnotowano ponad 1500 zgonów z powodu koronawirusa. Niestety te liczby z każdym dniem,  a nawet i godziną ulegają radykalnej zmianie.

Weronika Rosati na kwarantannie w USA

Z kolei w Los Angeles przebywa na kwarantannie Weronika Rosati. Polska aktorka pokazała za pośrednictwem mediów społecznościowych jak wygląda jej codzienne życie w mieście aniołów.

Zobacz również: Zaostrzenia niezgodne z konstytucją? PiS ma poważny problem

Z nagrań i zdjęć można jednak wywnioskować,  że mimo pandemii miasto żyje wciąż swoim rytmem i tempem życia. Jedyna zauważalna różnica to odstępy w kolejkach do sklepów oraz ludzie na ulicach z maseczkami na twarzach. Miasto w przeciwieństwie na przykład do Warszawy  – wciąż jest bardzo aktywne.

Sytuacja w Polsce oraz na świecie

W Polsce na ten moment stwierdzono ponad 4102 przypadki zachorowań na koronawirusa oraz 92 zgony. Najgorsza aktualnie sytuacja jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie liczba zakażonych przekroczyła liczbę 300 tysięcy. W Europie najwięcej zakażeń na koronawirusa odnotowano we Włoszech,  Hiszpanii, Niemczech oraz również we Francji.

Weronika Rosati na portalu Instagram opublikowała dosyć obszerną relację z USA, gdzie aktualnie przebywa z córką na kwarantannie.
Weronika Rosati na portalu Instagram opublikowała dosyć obszerną relację z USA, gdzie aktualnie przebywa z córką na kwarantannie./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Młynarskiej puściły nerwy! Nie ma zamiaru przestrzegać zaostrzeń?

Przybywa ofiar śmiertelnych i zakażonych – najnowsze informacje

Pacjent opublikował nagranie z polskiego szpitala. Koszmar

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, , ,