Rozenek-Majdan szokuje. Tak spędza kwarantannę

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa z mężem w luksusowym apartamencie, a o wszystkim Perfekcyjna Pani domu poinformowała na portalu społecznościowym Instagram.

Czytaj też: Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

Cała sytuacja może być sporym zaskoczeniem dla fanów gwiazdy stacji TVN. Dziś wszyscy w zdecydowanej większości przebywają w domu, aby w jak najbardziej bezpiecznych warunkach przeczekać moment zagrożenia dla nas wszystkich. W tej sytuacji Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła jednak decyzję o kwarantannie w bardzo luksusowych warunkach.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa z mężem w luksusowym apartamencie

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie w trzeciej ciąży. Nowy potomek będzie jej pierwszym z Radosławem Majdanem. Nie ulega wątpliwości, że w tej sytuacji cała rodzina stara się zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo dla przyszłej mamy. Trzeba jednak przyznać, że zapewnienie ochrony w dzisiejszej sytuacji sporo kosztuje, lecz jak to mawia klasyk – kto bogatemu zabroni?

Perfekcyjna Pani domu wraz z mężem przebywa w luksusowych apartamentach. Na piętrze luksusowej rezydencji znajdują się trzy sypialnie i przestronny balkon wyposażony w meble ogrodowe. W budynku nie brakuje jacuzzi i sauny. Cena za takie wygody robi równie spore wrażenie, a wynosi 1580 zł za jedną dobę pobytu. Nieźle?

Zobacz również: Jakubiak zaapelował do PiS. Wielu Polaków go poprze

zupełnie nie wiem jak się ze wszystkim wyrobię?? leżenie w łóżku do południa, kawa, gotowanie obiadu, potem jedzenie obiadu, gry i zabawy, potem może przejrzenie lekcji z chłopcami , może jakiś spacer (jesteśmy na totalnym odludziu) a psy muszą wyjść?‍♀️? potem znowu leżenie? Jak żyć?! ????? u Was podobnie??

– napisała na portalu Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa z mężem w luksusowym apartamencie, a o wszystkim Perfekcyjna Pani domu poinformowała na portalu Instagram.
Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa z mężem w luksusowym apartamencie, a o wszystkim Perfekcyjna Pani domu poinformowała na portalu Instagram./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Lekarze przerażeni. Brakuje sprzętu, nie jesteśmy gotowi?

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →