Wiśniewski wyśmiany przez Tajner publicznie. Upokarzające

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód pod koniec września ubiegłego roku, lecz dziś przypada rocznica ich rozstania, którą Dominika upamiętniła na portalu Instagram.

Czytaj też: Nowe informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej

Nie ulega wątpliwości,  że wiadomość o rozstaniu Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego mogła być dla wielu osób sporym zaskoczeniem. Para rozeszła się na przełomie marca i kwietnia 2019 roku. Powodów takiej sytuacji podawanych było wiele.

Najbardziej prawdopodobna wydaje się ta mówiąca,  że Michał Wiśniewski poznał nową miłość na jednym z portali randkowych. Ta sytuacja skłoniła go do porzucenia żony. Dziś do tych przykrych dni postanowiła powrócić Dominika.

Lider zespołu „Ich Troje” – Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli małżeństwem przez 7 lat. Był to najdłuższy staż małżeńskich czerwonowłosego piosenkarza,  który poprzednio brał aż trzykrotnie.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner  – rocznica rozstania

Mimo wszystko fani mieli nadzieję,  że to właśnie u boku Dominiki znajdzie on swój życiowy azyl i już nic w kwestii związków zmieniać nie będzie. Niestety to założenie okazało się być całkowicie błędne. Rok temu Michał Wiśniewski poprosił oficjalnie żonę o rozwód.  Powodem miała być nowa kobieta,  którą Michał miał poznać na jednym z portali randkowych.

Rozwód pary celebrytów odbył się 30 września poprzedniego roku. Byli małżonkowie zgodzili się na to, aby sprawa zakończyła się bez orzekania sądu o winie któreś ze stron. Dziś oboje są już w nowych związkach.

Michał jest nawet kolejny raz zaręczyny i już szykuję swój piąty ślub. Z kolei Dominika niedawno poznała nowego mężczyznę, z którym spotyka się od stycznia. Mimo wszystko kobieta wciąż pamięta przykre wydarzenia mające miejsce rok temu. Dominika postanowiła się do nich odnieść w swojej relacji na portalu Instagram.

I żyli długo i szczęśliwie… bo rozstali się w dobrym momencie.

– napisała Dominika.

Zobacz również: To koniec Gowina: wyciekło nagranie, mówi o stanie klęski w Polsce

Dodała także cytat Williama Jamesa.

Akceptacja tego, co się stało, jest pierwszym krokiem do przezwyciężenia konsekwencji każdego nieszczęścia

– brzmi fragment opublikowany przez Dominikę Tajner.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód rok temu, lecz dziś przypada rocznica ich rozstania, którą Dominika upamiętniła na portalu Instagram.
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód rok temu, lecz dziś przypada rocznica ich rozstania, którą Dominika upamiętniła na portalu Instagram./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Młynarskiej puściły nerwy! Nie ma zamiaru przestrzegać zaostrzeń?

Przybywa ofiar śmiertelnych i zakażonych – najnowsze informacje

Pacjent opublikował nagranie z polskiego szpitala. Koszmar

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →