Widzowie załamani! Kultowy serial znika z TVP

Widzowie stacji TVP załamani, to koniec serialu Klan, kultowy tasiemiec znika z anteny i póki, co nie będzie nowych odcinków, koronawirus i panująca epidemia uniemożliwiają nagrywanie dalszych losów bohaterów.

Czytaj też: „Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Z anten Telewizji Polskiej zniknął jeden z najbardziej kultowych seriali w historii. Fani nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Pierwszy raz od 23 lat nie będzie kolejnego odcinka Klanu. Wszystko spowodowane jest szerzącą się na świecie epidemią koronawirusa COVID-19 i kwarantanną jaka w związku z tym została wprowadzona.

Klan był emitowany bez przerwy od 1997 roku, czyli już 23 lat. Tak długi okres kręcenia tasiemca pokazuje, że mimo bardzo długiego okresu czasu produkcja nadal cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów TVP.

Klan znika z anteny TVP

Z powodu wprowadzonej kwarantanny prace przerwano na wszystkich produkcjach filmowych, nie tylko na planie Klanu. Jak na razie ostatni nowy odcinek zostanie wyemitowany 3 kwietnia. Natomiast losy serialu będą ważyły się już po uporaniu się z wirusem. Nadal nie wiadomo, czy TVP będzie chciała kontynuować produkcję.

Zobacz również: Świat w żałobie. Jego muzykę zna każdy, zabił go koronawirus

W najgorszej sytuacji znaleźli się aktorzy, mimo lat na planie, nie mogli liczyć na wysokie gaże, dlatego utrata pracy z dnia, na dzień jest dla nich bardzo uciążliwa.

Widzowie TVP załamani: To koniec serialu Klan, kultowy tasiemiec znika z anteny i póki co nie będzie nowych odcinków, koronawirus uniemożliwia nagrywanie
Widzowie TVP załamani: To koniec serialu Klan, kultowy tasiemiec znika z anteny i póki co nie będzie nowych odcinków, koronawirus uniemożliwia nagrywanie

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Ludzie wpadli w panikę! Lekarka z Hiszpanii ujawniła prawdę

Tusk pokazał zdjęcie transparentu. Uruchomił lawinę komentarzy

Wstrząsająca relacja żony reprezentanta Polski z Włoch!

To może Cię również zainteresować:

Jackowski podał datę końca pandemii!

Podali grupy krwi najbardziej zagrożone koronawirusem

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →