Skandal w Sejmie! Schetyna okazał brak szacunku prezydentowi (wideo)

Udostępnij:

Prezydent Andrzej Duda przemawiał dziś w polskim parlamencie z okazji inauguracji nowej kadencji Sejmu, to co później zrobił Grzegorz Schetyna poraża. Po przemowie prezydent udał się w stronę najbliżej siedzących parlamentarzystów, aby podać im rękę. Gest głowy państwa całkowicie zlekceważy szef Platformy Obywatelskiej  – Grzegorz Schetyna.

Czytaj też: Prawdziwa masakra u Wojewódzkiego! To się stanie po raz pierwszy

— Polska jest jedna i proszę, żebyście państwo zawsze o tym pamiętali. Chciałbym żebyście państwo teraz na rozpoczęcie tej kadencji, na początek, podali sobie rękę. Po prostu tak zwyczajnie jak ci, którzy spotykają się po to, żeby toczyć debatę o bardzo ważnych sprawach i umieją usiąść i spokojnie dyskutować.

Andrzej Duda vs Grzegorz Schetyna

Po to, żeby się spotkać i rozejść w pokoju i przyjaźni. Mimo wszystkich różnic i podziałów. Każdy z państwa ma znajomych, a bardzo często i rodzinę o różnych poglądach. Przecież wiecie o tym. Powinniśmy robić wszystko, żeby tych sporów zwłaszcza wewnątrzrodzinnych było jak najmniej. Czasem mówią „ryba psuje się od głowy”.

Zobacz również: Edyta Górniak śmiertelnie obrażona! TVN ma gigantyczny problem

Głowa jest tutaj. Dziękuję bardzo. – mówił we wtorek w sejmie prezydent Andrzej Duda. Następnie głowa państwa podążyła w stronę liderów ugrupowań politycznych.

źródło: wPolityce

POLECAMY:

Kurdej Szatan i Mucha pijane? Co się stało w Niemczech?
Cała prawda o diecie Gessler! Magda spali się ze wstydu
Anna Powierza zupełnie nago! To zdjęcie szokuje podwójnie. Zobacz gdzie pozuje
Awantura w My Way. Górniak powiedziała co myśli!
Szok! Anna i Jakub z „Rolnika” będą mieć dziecko?!

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →