Anna Mucha wybuchła! Planuje zerwać kwarantannę?

Koronawirus w Polsce: Anna Mucha, jurorka Dance Dance Dance nie wytrzymała i wybuchła złością na portalu Instagram. Powodem takiego zachowania gwiazdy TVP było zauważone przez nią zachowanie sporej grupy Polaków.

Czytaj też: Andrzej Duda zabrał głos ws. ustawy aborcyjnej

Całkowicie bagatelizują oni narzucone przez państwo obostrzenia i swobodnie chodzą sobie po miejscach, gdzie zazwyczaj można spotkać największe skupiska ludzi.

Na zdjęciu nie ma nawet mowy o 100 procentowej odpowiedzialności w zachowaniu odstępów między osobami. Aktorka swoim oburzeniem postanowiła się niezwłocznie podzielić w swoich mediach społecznościowych.

Sytuacja jest bardzo napięta. W Polsce niestety wciąż przybywa coraz więcej chorych oraz również zmarłych z powodu zakażenia na COVID-19. Jeszcze bardziej niż wcześniej władzę apelują do Polaków o odpowiedzialność i pozostanie w domach.

Anna Mucha wybuchła, wszystko przez koronawirus

Niestety wciąż nie wszyscy mają zamiar respektować te zalecenia o czym możemy przekonać się na ulicach wielu polskich miastach. O jednej z takich sytuacji poinformowała Anna Mucha, która nie kryła swojego zażenowania.

Zdjęcie sprzed chwili. Ursynów. Ludzie! Nie wygłupiajcie się! Siedźta w domu. Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu!

– napisała na InstaStories aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” w TVP.

Zobacz również: Pokazali jak naprawdę działa maska. Zobacz koniecznie

Do opinii aktorki sceptycznie odnieśli się niektórzy fani.

Też się czułam jak frajer, dopóki nie poczytałam, jak z wirusem walczą Niemcy i Norwegia – zalecają sport na świeżym powietrzu w ramach wzmacniania odporności. Więc ludzie tam ganiają po lasach, a nie tłoczą się na ulicach.
A potem poczytałam jeszcze o wyborach, wyborach i wyborach oraz ustawie antyaborcyjnej w sejmie i poczułam się z tymi lasami jak ostateczny frajer

– piszą internauci.

Koronawirus w Polsce: Anna Mucha, jurorka Dance Dance Dance nie wytrzymała i wybuchła złością na portalu Instagram. Chodzi  zachowanie Polaków
Koronawirus w Polsce: Anna Mucha, jurorka Dance Dance Dance nie wytrzymała i wybuchła złością na portalu Instagram. Chodzi zachowanie Polaków/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecam także:

Krzysztof Jackowski o koronawirusie. Taki będzie koniec

Boniek na wylocie? Szokujące decyzje w sprawie prezesa

Boris Johnson na OIOM-ie. Wydano komunikat

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →