Ilona z „Rolnika” pokazała jak walczy z COVID-19. Porażające

Ilona z „Rolnik szuka żony” w TVP, której partnerem po programie został Adrian, na portalu Instagram napisała, co jej pomaga przetrwać ciężkie momenty na kwarantannie.

Czytaj też: Andrzej Duda zabrał głos ws. ustawy aborcyjnej

Notabene tym sposobem w przetrwaniu kryzysu nie jest Adrian. O co w takim razie chodzi? Uczestniczka ostatniej edycji programu Rolnik szuka żony postanowiła w krótkim wpisie napisać o wszystkim swoim fanom. Nie od dziś wiadomo, że Ilona posiada wiele pasji i to właśnie w tym aspekcie odnajduje swoje ukojenie w czasie krajowej kwarantanny.

Ilona z szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony” to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych i obserwowanych przez fanów uczestniczek show. W programie Marty Manowskiej jako jedyna odnalazła miłość, która trwa na naszych oczach do dziś.

Ilona z Rolnik szuka żony na kwarantannie

Każdy widzi, że wraz z Adrianem tworzą bardzo udany związek, mimo tego, że mieszkają wiele kilometrów od siebie. Jedną z cech Ilony jest przede wszystkim to, że nigdy nie opuszcza ją dobry humor. Nasza ulubiona uczestniczka „Rolnik szuka żony” ma na to świetny sposób i nie jest on związany z Adrianem.

Ilona nigdy nie kryła tego, że bardzo kocha jazdę konno. Przed laty w tej dziedzinie sportu brała udział w bardzo prestiżowych zawodach rangi światowej. Dziś jest to już jedynie jej hobby, które pozwala jej oderwać się od codziennych problemów.

Chwila z końmi i od razu czuję, że żyję. W obecnej sytuacji to bardzo ważne, by mieć swoją odskocznię od rzeczywistości. A co Was wprowadza w dobry nastrój i pomaga przetrwać ciężki czas?

– napisała na swoim Instagramie.

Zobacz również: Pokazali jak naprawdę działa maska. Zobacz koniecznie

Fani uczestniczki programu Marty Manowskiej nie kryli, że podzielają w tym temacie jej zdanie.

Pasja jest właśnie tym, co pozwala przetrwać.

Konie jak najbardziej są lekiem na wszystko – czytamy.

Ilona z "Rolnik szuka żony" w TVP, której partnerem po programie został Adrian,  na portalu Instagram napisała co jej pomaga przetrwać na kwarantannie.
Ilona z „Rolnik szuka żony” w TVP, której partnerem po programie został Adrian, na portalu Instagram napisała co jej pomaga przetrwać na kwarantannie./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Boris Johnson na OIOM-ie. Wydano komunikat

Boniek na wylocie? Szokujące decyzje w sprawie prezesa

Krzysztof Jackowski o koronawirusie. Taki będzie koniec

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →