Michał Wiśniewski zaskoczył fanów. Wyznał jak poznał nową dziewczynę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski niedawno wziął rozwód, zorganizował zaręczyny i ponownie bierze ślub. Kim jest nowa narzeczona Michała Wiśniewskiego (Paulina)? – takie pytanie najczęściej zadają fani lidera zespołu Ich Troje.

Czytaj też: Rozenek wyznała prawdę o surogatce! Nagranie szybko obiegło sieć

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak na ten moment piosenkarz nie podjął decyzji o publicznym przedstawieniu swojej nowej miłości. Czyżby tym razem celebryta postawił na prywatność i nie chcę, aby media ponownie śledziły jego kolejny związek? Ciężko jednoznacznie powiedzieć. Mimo wszystko do mediów dostało się szereg informacji na temat tajemniczej Pauliny.

Michał Wiśniewski bierze ślub

Michał Wiśniewski był żonaty jak do tej pory 4- krotnie. Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Ich związek niestety zakończyły liczne skandale, które do dziś powodują, że byli małżonkowie raczej ze sobą nie rozmawiają. Kolejną żoną lidera Ich Troje była Marta Wiśniewska znana głównie jako Mandaryna. Następnie Michał brał ślub jeszcze z Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner, z którą rozwód wziął pod koniec września ubiegłego roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z Dominiką Tajner Michał Wiśniewski miał się rozstać już w marcu 2019 roku, kiedy to Dominika uczestniczyła w programie „Taniec z Gwiazdami”. Powodem miała być między innymi zazdrość piosenkarza o tancerza, z którym występowała jego żona.

Po tej sytuacji Michał był zdecydowany na rozwód. Na nic zdały się próby ratowania związku ze strony Dominiki. Warto dodać, że w tym czasie wokalista nie miał zamiaru zbyt długo pozostać singlem. Na jednym z portali randkowych poznał swoją nową miłość, którą okazała się być tajemnicza Paulina.

Kim jest nowa narzeczona Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski i Paulina mieli się już poznać w marcu ubiegłego roku. Nie brakuje zdań, że to właśnie tajemnicza kobieta była powodem rozstania Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner. Wieści o nowej miłości piosenkarza bardzo szybko dostały się do mediów. Z opublikowanych do tej informacji na temat kobiety wiemy, że ma 36 lat i podobnie jak Michał Wiśniewski posiada czworo dzieci. Z wykształcenia ma być prawniczką. Latem ubiegłego roku media obiegła informacja o ciąży Pauliny z Michałem, lecz nikt do dziś tego nie potwierdził.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiemy również o tym, że para przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia zaręczyła się. Na ten moment termin ślubu jest nieznany. Czy Michał Wiśniewski i Paulina ostatecznie wezmą ślub?

Michał Wiśniewski niedawno wziął rozwód,  zorganizował zaręczyny i ponownie bierze ślub. Kim jest nowa narzeczona Michała Wiśniewskiego (Paulina)?
Michał Wiśniewski niedawno wziął rozwód, zorganizował zaręczyny i ponownie bierze ślub. Kim jest nowa narzeczona Michała Wiśniewskiego (Paulina)?/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →