Koronawirus w rodzinie królewskiej. Brytyjczycy przerażeni

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pandemia koronawirusa na świecie: Książę Karol jest chory na koronawirusa, czy następca tronu zaraził Elżbietę II? Sytuacja jest bardzo napięta,  a w szczególności w Wielkiej Brytanii,  gdzie w ostatnich dniach nastąpił spory wzrost zachorowań na COVID-19.

Czytaj też: Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W takiej sytuacji światowe media interesują się również stanem zdrowia brytyjskiej królowej,  która ze względu na swój wiek znajduję się w grupie ryzyka.

W tej sytuacji wielki niepokój spowodowała wiadomość o zakażeniu księcia Karola. Kiedy następca tronu widział się ze swoją matką i czy mógł ją narazić na zarażenie koronawirusem?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Książę Karol jest chory na koronawirusa?

Świat od trzech miesięcy walczy z COVID-19,  który powszechnie jest nazywany jako koronawirus.

Pierwsze przypadki zachorowań na wirusa pojawiły się w Chinach, a następnie pierwsze przypadki zaczęto odnotowywać również na Starym Kontynencie. 

Czytaj też: Nie żyje ksiądz który oddał innemu choremu swój respirator

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktualnie najgorsze skutki przynosi przede wszystkim we Włoszech,  lecz również w Hiszpanii,  Niemczech oraz także w Wielkiej Brytanii, gdzie już wiadomo,  że zarażonym wirusem jest następcą tronu  – książę Karol,  który niedawno widział się z Elżbietą II.

Książę Karol chory na koronawirusa

W środę, 25 marca, Buckingham Palace podał informacje, że książę Karol jest zakażony koronawirusem. Syn królowej Elżbiety II wykazuje lekkie objawy COVID-19 i przebywa obecnie na kwarantannie, aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych osób.

Z kolei test przeprowadzony na jego żonie, księżnej Camillii, dał wynik negatywny. Najprawdopodobniej syn księcia Filipa i Elżbiety II zaraził się koronawirusem od księcia Monako, u którego również niedawno stwierdzono obecność COVID-19.

Zobacz również: Jakubiak zaapelował do PiS. Wielu Polaków go poprze

Czy Karol mógł zarazić swoją matkę? Według Buckingham Palace królowa widziała się z synem w połowie marca.

Mimo wszystko jej stan ma być bardzo dobry. Królowa nie jest chora.

Zobacz również: Wielka Brytania użyła drastycznych środków koronawirusem

Jej wysokość królowa pozostaje w dobrym zdrowiu. Dalej rzecznik dodał: Królowa ostatnio widziała się z księciem Karolem 12 marca. Elżbieta II przestrzega wszelkich zasad mających na celu utrzymanie jej w dobrym zdrowiu.

Pandemia koronawirusa na świecie: Książę Karol jest chory na koronawirusa, czy następca tronu zaraził Elżbietę II?  Kiedy książę wydział królową?
Pandemia koronawirusa na świecie: Książę Karol jest chory na koronawirusa, czy następca tronu zaraził Elżbietę II? Kiedy książę wydział królową?/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Lekarze przerażeni. Brakuje sprzętu, nie jesteśmy gotowi?

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →